SOUTĚŽ

PES MĚSÍCE BŘEZNA

 

SOUTĚŽTE S NÁMI O OBOJEK Z NAŠÍ NABÍDKY DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

 

Hledáme pejska příštího měsíce – BŘEZNA. Vyhrát může i Váš mazlíček. Krásný, roztomilý, vtipný, mračoun, staroušek – může být jakýkoli - měl by být prostě ten "NEJ". Vítěze soutěže určí hlasování na naší facebookové stránce. Majitel fotografie s největším počtem "LIKŮ" získá obojek z naší nabídky dle vlastního výběru. A může se stát i naším budoucím modelem!

 

Jak na to?

1. Staňte se fanouškem naší facebookové stránky https://www.facebook.com/www.darkyodsrdce.cz

2. Vložte do komentáře fotografii vašeho pejska

 

Soutěž probíhá od 1. 3. 2021 od 20:00 hod. do 31. 3. 2021 do 20:00. Vítěze zveřejníme 1. dubna 2021 na facebookové stránce https://www.facebook.com/www.darkyodsrdce.cz

Všem přejeme hodně štěstí.

 Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE NA FACEBOOKU

Pořadatel soutěže:

www.darkyodsrdce.cz

Společnost: MARMIS MM s.r.o., IČ: 07667167

Sídlo: Sládkova 1118, 332 02 Starý Plzenec

Zápis v OR: u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 37136.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

Doba a místo konání soutěže:

Soutěž probíhá výhradně na facebookových stránkách pořadatele https://www.facebook.com/www.darkyodsrdce.cz/.

Předmět výhry:

Obojek dle vlastního výběru z nabídky www.darkyodsrdce.cz

Výherce není oprávněn požadovat místo výhry peněžní či jakékoliv jiné plnění. Výhra není právně vymahatelná.

Podmínky účasti v soutěži:

Soutěže se může zúčastnit pouze fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou v České republice,  každý soutěžící musí vlastnit platný facebookový účet, a to po celou dobu trvání soutěže.

Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž předčasně ukončit, přerušit či jednostranně změnit pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na svých facebookových stránkách.

Ze soutěží jsou zásadně vyloučeny jakékoliv příspěvky, které jsou dle posouzení pořadatele protizákonné, nemravné či jakkoliv jinak neslušné. Pořadatel si dále vyhrazuje právo vyloučit soutěžícího, jehož chování či profil je v rozporu s pravidly Facebooku. 

Pořadatel je kdykoliv oprávněn kontrolovat anebo vyřadit ze soutěže účastníky s příspěvkem, který dle jeho rozhodnutí bude z jakéhokoliv výše uvedeného i jiného důvodu nevhodný, a to bez jakékoliv náhrady a bez povinnosti uvádět důvody takového rozhodnutí.

Ochrana osobních údajů: 

Osobní údaje každého soutěžícího v rozsahu jméno, příjmení, profilová fotografie, u výherce poté emailová adresa, telefonní číslo a adresa pro doručování, budou zpracovány pořadatelem soutěže jako správcem, a to pro účely účasti soutěžícího v soutěži a předání výhry výherci soutěže. 

Zpracování osobních údajů bude trvat po dobu trvání soutěže a v případě výherců, do předání výhry výhercům. 

Předání výhry:

Výhra bude výherci zaslána poštou do 60 dnů od vyhlášení soutěže.