Proč nakupovat u nás

 

 

1.) Darovat originál znamená víc. 

 

Originální a jedinečné - takové jsou Dárky od srdce. Díky nim si vaši blízcí navždy uchovají v paměti vzpomínku na danou událost. Naše dárky jsou prostě s příběhem, na který se nezapomíná. 

 

 

2.) Máme zkušenosti.

 

Se zakázkovou výrobou si poradíme. Pracovali jsme v grafických a reklamních agenturách a umíme komunikovat s dodavateli. Víme, na co si dát pozor, a orientujeme se v nabídkách na trhu.

 

 

3.) Známe kvalitní výrobce.

 

Z obrovského množství zboží na trhu dárkových předmětů jsme do našeho e-shopu vybraly ty, které vás nezklamou. Naši dodavatelé jsou naši parťáci a spolu s nimi se snažíme nabízet jen to nejlepší. 

 

 

4.) Poštovné je u nás zdarma.

 

Dodání zboží zajišťujeme přímo přes naše dodavatele. Díky tomu jde váš balíček tou nejrychlejší a tím pádem i nejlevnější cestou přímo k vám. Na poštovné tak u nás můžete v klidu zapomenout. 

 

 

5.) Nejsme jen virtuální obchod bez tváře. 

 

Denně jsme online a posloucháme vaše přání. Nebojte se zeptat. Poradíme vám s objednávkou, doporučíme produkt a před drobným nedostatkem nezavřeme oči. Jsme tu pro vás. Kontaktujte nás e-mailem na info@darkyodsrdce.cz nebo přes naši Facebookovou stránku @www.darkyodsrdce.cz

 

 

6.) Zákazník je u nás „až“ na PRVNÍM místě. 

 

Poslední, avšak nejdůležitější důvod. Bez našich zákazníků nebudeme nic. My si vás vážíme. Pokusíme se udělat maximum pro vaši spokojenost a budeme jedině rádi, pokud naše snažení oceníte. Třeba na Facebooku nebo Instagramu. A nebo prostě jen rychlou zprávou v e-mailu. Zpětná vazba je pro nás důležitá a posouvá nás kupředu.